Nowości w sklepie szczęśliwej kobiety, idealne na prezent, Mikołaja czy na Święta

osobista stylistka

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Przez ostatnie pół roku mocno pracowałam nad nowościami w sklepie. Abyś mogła wybrać coś dla siebie, dla bliskiej Ci osoby czy dla Twojego dziecka. Powstała prawdziwa i nawet długa lista wartościowych pozycji, które wspaniale nadają się na prezent.

Oto one!

  1. Książka – „Jak Być Szczęśliwą Kobietą – 15 kroków„. To od tej książki wszystko się zaczęło. Wszystko, czyli kolejne książki powstawały dzięki temu, że napisałam tę pierwszą książkę, która jest wspaniałą lekturą dla każdej kobiety, która jest na początku swoich zmian na lepsze. Ta książka, to nie kolejny poradnik coachingowy, czy naukowe wskazówki. Jest to moja historia, napisana przez życie. Pragnę się nią z Tobą podzielić i podpowiedzieć Ci jakie poczynione przeze mnie zmiany, krok po kroku zbliżały mnie do szczęśliwego życia. Opowiem Ci co takiego się wydarzyło, że w końcu zrozumiałam, że to czego szukałam przez lata – jest we mnie. To nie czcze gadanie i puste słowa. To przerobione przeze mnie lekcje, które mogą pomóc także Tobie!

Zamów w sklepie TUTAJ

2. Książka „Jak jedna, mała zmiana może odmienić Twoje życie– w tej książce podzieliłam się z Tobą swoimi bardzo osobistymi historiami, turbulencjami i niezwykłymi odkryciami, wierząc, że moje życiowe lekcje stają się jeszcze bardziej wartościowe wtedy, kiedy dzielę się nimi z innymi. Chcę żebyś wiedziała, że nie jesteś sama. Jestem tu razem z Tobą. Doskonale pamiętam, co znaczy czuć się niechcianą, nieszczęśliwą, realizującą czyjś plan na moje życie kobietą. Wiem też, co znaczy czuć się szczęśliwą, piękną i wartościową osobą, która może żyć po swojemu i realizować swój plan na życie, realizować najśmielsze marzenia! Jestem przekonana, że każda z nas zasługuje na piękne i szczęśliwe życie. Dlatego oddaję tę książkę w Twoje ręce, mając nadzieję, że zainspiruje Cię ona do zmian o jakich marzysz”.

Jeśli ja mogłam odmienić swoje życie, to Ty też możesz!

Zamów w sklepie TUTAJ

3. Książka dla dzieci i dorosłych „Jak być szczęśliwą Myszką – Myszka odnajduje swój dom, to wspaniała książeczka o różnicach między dziećmi, ludźmi. To książka o tolerancji, akceptacji i relacjach międzyludzkich już od najmłodszych lat. Ta książka, to przygody biednej małej Myszki, trafiającej pewnego dnia do domu Misia, który postanawia się nią zaopiekować. To historie i perypetie Myszki, która poddawana jest ocenie, krytyce innych oraz Misia, który zawsze widzi w niej CUD do odkrycia. To nie jest zwyczajna książka. Zapewne jest to bajka terapeutyczna, która powstała z ogromnej chęci podzielenia się naszymi rodzicielskimi zmianami i odkryciami. To bajka, która pokazuje przez postacie Misia i Myszki, że nikt z nas, żadne dziecko nie jest problemem, a prawdziwym CUDEM. Dysleksja czy inne dysfunkcje nie muszą być problemem, a ogromnym darem – wszystko zależy od tego, jak do tego podejdziemy. My dysleksję uważamy za cud, dar i niezwykłą moc, dzięki której nasza córeczka tworzy w swojej główce niezwykłe słowa, które spotkasz w tej książce. Dzięki temu czuje się wartościowa i wyjątkowa.

Zamów w sklepie TUTAJ

4. Magiczne zakładki do książki dla Ciebie, mamy, siostry lub przyjaciółki

Zakładki do książek LuLu, to przepiękny gadżet dla kobiet, które nie tylko kochają książki, ale też piękne rzeczy. Dzięki zakładkom możesz oznaczyć ważny dla Ciebie fragment książki do którego możesz wrócić w dowolnym momencie. To jednak nie są zwykłe zakładki. To coś, dzięki czemu będziesz pamiętać o tym, co naprawdę ważne. Możesz je zamówić w języku polskim lub języku angielskim. Wybieraj!

Zamów w sklepie TUTAJ

5. Śliczne zakładki do książki dla Ciebie lub Twojego dziecka

Zakładki do książek LuLuLove, to przepiękny gadżet dla dzieci, które nie tylko kochają książki, ale też piękne rzeczy. Dzięki tym zakładkom każde dziecko będzie mogło oznaczyć ważny dla siebie fragment książki do którego może wrócić w dowolnym momencie. To jednak nie zwykłe zakładki a coś, dzięki czemu Twoje dziecko będzie pamiętało, że jest wyjątkowe i że jest cudem.

Zamów w sklepie TUTAJ

6. Poduszka, podstawka pod książkę, UMILU

Poduszka UMILU, to wyjątkowy produkt dla kobiet, które kochają umilać sobie życie.
Poduszka ta, to idealny gadżet dla wszystkich tych, którzy kochają czytać książki czy oglądać filmy na tablecie. Poduszka jest mała i lekka. Dzięki temu, że posiada opcję złożenia świetnie sprawdzi się w domu jak i w podróży. Możesz ją zabrać dosłownie wszędzie! Będzie służyć jako poduszka na krótką drzemkę oraz do spędzenia czasu przy książce czy surfowania w internecie w samolocie czy w samochodzie. Ta piękna, składana welurowa podstawka może też służyć również za wygodne legowisko dla kotka czy pieska kiedy nie czytasz.

Zamów w sklepie TUTAJ

7. Voucher na przegląd szafy lub wspólne zakupy

Jeśli jednak wolisz przegląd szafy, wspólne zakupy czyli zajęcie się Twoim lub bliskiej Ci osoby wizerunkiem, to jako Style Coach (stylistka + life coach w jednym) chętnie pomogę. Mam za sobą setki przeglądów szaf, kreowanie wizerunku niezliczonej ilości kobiet więc chętnie pomogę też Tobie.

Zobacz ofertę TUTAJ

Wybieraj Kochana! To wszystko stworzyłam dla Ciebie!

Justyna Krawczyk

Style Coach

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Shopping Cart
Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.