Kurs online – Zostań Osobistą Stylistką – jest już w sprzedaży!

kursonlinemoduł_1.com_-1024x601

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

KURS ONLINE „ZOSTAŃ OSOBISTĄ STYLISTKĄ”

SPEŁNIJ SWOJE MARZENIE O PRACY MARZEŃ,
POSZERZ SWOJĄ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI.

Zastanawiałaś się kiedyś czego właściwie chcesz od życia?
Co chcesz robić, czym się zajmować?
Bezskutecznie poszukiwałaś lub nadal poszukujesz zajęcia,
które stanie się Twoją pasją oraz uwolni Cię od problemów finansowych?
A może masz ambicje i chęć ciągłego rozwoju? Nie lubisz stać w miejscu?

 

CO ZNAJDZIESZ W NASZYM KURSIE ONLINE?

5 modułów przygotowanych w najlepszym stylu

Każdy z modułów to najcenniejsza wiedza teoretyczna, zadania praktyczne, dzięki którym krok po kroku nabierzesz niezbędnego doświadczenia, oraz niezastąpiona energia prowadzącej kurs Justyny Krawczyk – Style Coach, którą będziesz mogła chłonąć z nagranych specjalnie dla Ciebie filmów.

Siłę i moc pozytywnego myślenia oraz motywacji

Tylko kurs New Style Academy łączy umiejętności Stylistki wraz z umiejętnościami motywowania oraz przekazywania mocy pozytywnego myślenia.

Uważamy, że pełna metamorfoza, a następnie jej długotrwały efekt jest możliwy tylko i wyłącznie, gdy zmiana zajdzie nie tylko na zewnątrz kobiety, ale także i w niej samej. Poznasz także i tę specyfikę pracy Osobistej Stylistki.

26 lekcji skrojonych na miarę każdej Stylistki

Każda lekcja to obszerna dawka informacji przedstawiona w formie prezentacji i podcastu lub w formie filmu z każdorazowym podsumowaniem lekcji w formie pliku pdf, abyś mogła go pobrać i korzystać w dowolnym momencie.

 

Całą paletę barw, pełną gamę kolorów i stylów

Cały kurs to wyselekcjonowane przykłady stylizacji dla każdego typu sylwetki, to przeplatająca się feria kolorów, która pobudza wyobraźnię i wszystkie zmysły, zachęcając do rozpoczęcia metamorfozy swojego stylu lub innych kobiet zgodnie z typem sylwetki oraz typem kolorystycznym.

KUP TERAZ

KURS „ZOSTAŃ OSOBISTĄ STYLISTKĄ” jest dla Ciebie, jeśli:

Marzyłaś by zostać Osobistą Stylistką

Od zawsze marzyłaś by zostać Osobistą Stylistką i pomagać Kobietom w odnalezieniu ich zagubionego stylu, wydobyciu ukrytego piękna, przywróceniu ich zagubionego poczucia wartości

Prowadzisz butik

Prowadzisz swój butik lub pracujesz w sklepie odzieżowym i chcesz podnieść swoje kompetencje, by zmienić się ze sprzedawcy w idealnego doradcę. Doradcę, który umie określić typy sylwetek i typy kolorystyczne swoich Klientek

Jesteś Projektantką

Jesteś projektantką ubrań, ale potrzebujesz zebrać wiedzę by doprecyzować to wszystko co pomoże tworzyć Ci idealne ubrania dla różnych kobiecych sylwetek, wydobywając ich atuty i tuszując to, co ukrycia potrzebuje

Lubisz modę

Chcesz pracować w branży fashion, ulica to dla Ciebie wybieg mody i w mgnieniu oka wyłapujesz wpadki modowe oraz potrafisz doradzić w doborze najlepszej kreacji

Chcesz poznać swój styl

Chcesz posiąść tę wiedzę dla samej siebie, aby stać się swoją Osobistą Stylistką. By kupować trafione ubrania, w odpowiedni sposób wybierać fasony i kolory, które sprawią, że zawsze będziesz czuła się wyjątkowo i zarazem naturalnie, a przy okazji poznasz triki modowe Stylistek

Szkolenie, które wybrałaś zostało przygotowane tak, abyś niezależnie od tego, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, mogła w pełni skorzystać tak, jak setki Uczestniczek naszych kursów z wiedzy, którą dla Ciebie zebraliśmy.

Zasada jest prosta – to Ty decydujesz, ile studiujesz i jak długo będzie trwał Twój kurs. Możesz więc dostosować go do swojego tempa i obowiązków. Otrzymujesz od nas dostęp do jednego modułu tygodniowo. Kurs trwa więc 5 tygodni, ale kiedy go ukończysz zależy tylko od Ciebie.

Do każdego modułu masz dołączone zadanie do wykonania. Na koniec szkolenia będziesz musiała przygotować pracę egzaminacyjną, a dopiero po zaliczeniu egzaminu, otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

CHCĘ PRZYSTĄPIĆ DO KURSU

Życzę Ci wspaniałej zabawy!

Pozdrawiam,

Justyna Krawczyk

Style Coach

 

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.