Jak zacząć dzień, aby cały był fantastyczny

osobista stylistka (2)

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

No bo to, jak zaczniemy dzień jest szalenie ważne. Jak często mówisz: wstałam dziś lewą nogą….? Wstajesz wykrzywiona, bo deszcz pada, bo jest zimno, bo się nie wyspałaś. Jasne. Znam to. Jednak wiem, że szkoda mi tych wszystkich dni, kiedy uznałam, że wstałam lewą nogą i pozwoliłam na to, aby cały dzień był do niczego. Bo pogody nie zmienię, a zimą jest po prostu zimno. To, co mogę zmienić, to nastawienie do życia, do każdego dnia. I choć nie jest to łatwe, to muszę Ci powiedzieć, że coraz częściej mi się to udaje.

Mam na to swoje sprawdzone sposoby i dlatego postanowiłam napisać o tym książkę w formie ebooka – “Zacznij dzień zdrowo i stylowo”. I tu zdradzam Ci sekret, tajemnicę….że w poniedziałek rusza przedsprzedaż, ale ja daję Ci znać już dziś. Możesz go zamówić na spokojnie już dzisiaj TUTAJ, bo w poniedziałek podejrzewam, że serwery padną albo co najmniej się zawieszą. Dawkuję więc tę informację dla komfortu własnego i Twojego.

Ten wspaniały ebook, to nie tylko przepisy na pyszne śniadania od których również zależy jaki ten dzień będzie. To mnóstwo inspiracji do tego, aby zmienić swoje podejście życia, to mnóstwo wskazówek, dzięki którym również i Ty każdy dzień będziesz zaczynać z uśmiechem na ustach. To również moja historia o dochodzeniu do zdrowia i odnalezieniu w życiu TEGO, co naprawdę ma sens.

A jak zaczynam dzień?

Najważniejsza jest dla mnie woda z cytryną. Dużo wody. Oczyszcza ciało i umysł. Potem siadam i wyznaczam sobie cele na dany dzień, oparte na celach rocznych, które postawiłam sobie na początku roku. Robię to po to, aby trzymać się planu i tego na czym faktycznie mi zależy, bo codziennie przychodzą mi do głowy nowe pomysły i zboczyć z kursu mogłabym naprawdę łatwo. Następnie przychodzi czas na ćwiczenia a potem….o matko dużo tego 😉 Wstaję codziennie o 05.15. i powiem Ci, że nie jest to łatwe. Ale komu ma na tym wszystkim zależeć bardziej ode mnie?

Uściski,

Justyna Krawczyk,

Style Coach

 

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.