Jak wydłużyć nogi bez szpilek – 3 sposoby

osobista stylistka

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Pożegnałam się ze szpilkami już jakiś czas temu. To znaczy czasem po nie sięgam, ale już w nich nie biegam całymi dniami, tak jak kiedyś. Kiedyś zależało mi na pięknym wyglądzie aż do przesady, a teraz już nie. Hihihi oczywiście żartuję, ale jest w tym ziarenko prawdy. Nie zależy mi już na tym, aby się podobać innym za wszelką cenę, aby zbytnio dbać o to, jak wyglądam, bo swój piękny wygląd zaczęłam pojmować nieco inaczej. Wygodniej ma się rozumieć. Bo zrozumiałam, że kiedy czuję się piękna wewnętrznie, kiedy jestem spokojna i szczęśliwa, to żadne szpilki nie są mi potrzebne. Szczęście, błysk w oku, pewność siebie, daje wewnętrzne poczucie własnej wartości. Tego nie zrobią żadne szpilki, nawet te od sławnego projektanta.

Między innymi właśnie o tym rozmawiałam z Iwoną Kubat, która zaprosiła mnie do swojego programu Automaniaczka. 

Rozmawiałyśmy o bezpieczeństwie w samochodzie i o tym, jak się do tego mają szpilki. Ale na tym nie poprzestałyśmy. Pracuję jako osobista stylistka, style coach, więc wizerunek bardzo mocno łączę z tym, co ważniejsze, czyli poczucie własnej wartości. Dlatego poruszyłyśmy ten temat mimo, że wcale tego w planach nie było.

Jesteś ciekawa? Koniecznie polub fanpage Automaniaczki i oglądaj wszystkie filmy. Odcinek ze mną znajdziesz bez problemu.

Wracając do tematu tego wpisu chciałabym zacząć od tego, że i bez szpilek możesz być piękna, stylowa i atrakcyjna. Znam kilka trików na to, jak wydłużyć nogi bez konieczności chodzenia w szpilkach.

Oto one:

Nawet jeśli założysz niestandardową długość spódnicy i zakryjesz znaczną część nóg, to i tak możesz je optycznie wydłużyć. Zrobisz to między innymi dzięki modnym rozpięciom na spódnicy zazwyczaj na guziki lub suwak. Zobacz, że nawet przy takiej długości, noga prezentuje się dobrze. Tak wiem, na tym zdjęciu szpilki robią swoje, no i zdjęcie wykonane jest “od dołu”. Koniecznie więc musisz obejrzeć ten odcinek i zobaczyć jak się prezentowałam w trampkach.

Czarna rajstopa czy czarne spodnie w połączeniu z czarnymi butami tworzy całość i wydłuża Twoją nogę. Wiedziałaś o tym? Pewnie ta zasada będzie lepiej się sprawdzać jesienią i zimą ze względu na kolor rajstop, ale warto o tym pamiętać wybierając ubranie. Zwróć uwagę na to, aby od pasa po samą stopę stworzyć jedną, kolorystyczną linię.

Paski pionowe wysmuklą i wydłużą całą sylwetkę w tym również nogi. Jeśli dodatkowo zadbasz o zbliżoną kolorystykę spodni do butów, to efekt będzie widoczny gołym okiem.

Znalezione obrazy dla zapytania spodnie w paski pionowe

Glamki.pl

Jak widzisz poza szpilkami jest dużo innych opcji z których możesz korzystać. Pamiętaj, że najważniejsze jest Twoje samopoczucie, a prawdziwe piękno masz w sobie.

Uściski,

Justyna Krawczyk

Style Coach

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.