BlogOsobista Stylistka radzi

Fashion Week in JBSK!

By 26 sierpnia 2012 Wrzesień 1st, 2016 No Comments

Witam i zapraszam na FASHION week in JBSK!!!

Z ankiety wynika, że to właśnie ze stylizacją “na luzie” macie największe problemy.

Dlatego też zgodnie z zapowiedzią przez cały tydzień, będziemy prezentować pomysły na wyjście do kina, na kawę czy do miasta z przyjaciółką.

Znajdziecie tu gotowe zestawy, informacje gdzie kupić dokładnie te same bądź podobne rzeczy oraz do jakiej sylwetki najlepiej pasują.

Powyżej pierwszy zestaw! Prosty, klasyczny a jednak z charakterem!

Zobaczcie gdzie możecie znaleźć te konkretne rzeczy. Najlepiej też zajrzeć do szafy i spróbować stworzyć taki bądź podobny zestaw na bazie tego co macie!

Mimo, że to już koniec lata, na szorty nie jest jeszcze za późno. Zapewne każda z Was ma w szafie przynajmniej jedną parę a ponieważ są absolutnym hitem tego sezonu, warto je nosić na co dzień, szczególnie na takie okazje jak wyjście do kina czy na pyszną kawę z przyjaciółką.

Ta stylizacja jest idealna dla figur: “Ramiona Venus”, “Marilyn Monroe”, “Sporty”

Dla figury “Sexy Biodra” idealny będzie sweter ze zdobieniami na ramionach, które zrównoważą biodra a dla pięknej figury “Okrągłe Słońce” proponuję obszerniejszy kardigan.

Sylwetki JBSK na konkretnych przykładach

Pamiętajcie jednak, że każda z nas jest inna, każda z nas ma swoje ulubione części ciała, oraz te, które woli zasłaniać. Dlatego analiza indywidualna jest konieczna!

W razie pytań, piszcie! info@jbsk.com.pl

Miłego dnia, wyjścia do kina czy też kawki z przyjaciółką! 🙂

Kolejna stylizacja już jutro!

Justyna

Zdjęcia: faslook.pl, Zeberka

Leave a Reply