Domowy i naturalny peeling

stylistka warszawa

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Uwielbiam ten czas, gdy przychodzi weekend i mogę zostać w domu, iść na spacer do lasu i spędzić czas z moimi najbliższymi. To również czas dla mnie, na poleniuchowanie, poczytanie książki i domowe spa. Jednym z moich ulubionych rytuałów jest oczyszczanie skóry, chodzenia cały dzień z naturalnym olejkiem na włosach i masowanie ciała pachnącymi balsamami pełnymi natury.

Zanim to zrobię, to najpierw serwuję sobie cudowny i naturalny peeling do ciała do którego potrzebuję jedynie:

– fusy z kawy

– sól himalajska

– oliwa z oliwek

Wszystko oczywiście najlepszej jakości. Fusy oraz sól przekładam do niewielkiej miseczki. Wszystko w proporcjach mniej więcej dwie łyżki kawy i dwie łyżki soli. Zalewam zawartość miseczki oliwą z oliwek tak, aby powstała na koniec gęsta i oleista konsystencja. Tak przygotowany peeling nakładam na ciało i porządnie wcieram. Spłukuję wodą i pozwalam oliwce wsiąknąć w moją skórę.

Uwielbiam…

A jeśli chcesz wiedzieć dlaczego kupuję w second handach, przeszłam na eco kosmetyki i zmieniłam dietę, to kliknij >>>TU i obejrzyj ten film, który cieszy się niesamowitą popularnością w internecie.

Uściski,

Justyna Krawczyk

 

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.