Bajka oparta na faktach i prawdziwych zdarzeniach – pierwsza taka wyjątkowa opowieść

osobista stylistka

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Nawet nie śniłam o takim finale wydarzeń, które były dla nas, dla mojej rodziny tak niesamowicie trudne. Wtedy, gdy to wszystko się działo, nie sądziłam, że będzie to cenna, życiowa lekcja i inspiracja do zmian i do napisania książki dla dzieci.

Już pierwszy tom książeczki „Jak być szczęśliwą Myszką – Myszka odnajduje swój dom” był dla mnie niezwykłym przeżyciem, odkryciem baśniowego świata, który we mnie drzemie. Sumą zdarzeń, które były bardzo trudne, ale zamieniły się w kojącą opowieść dla mojej córki i dla innych dzieci. To nie jest jednak zwykła bajka, opowieść terapeutyczna, a przekaz dla dzieci, dorosłych i nauczycieli o tym, jak ważna jest miłość, akceptacja i tolerancja dla odmienności.

Teraz, gdy powstał II tom tej niezwykłej książki „Jak być szczęśliwą Myszką – Myszka idzie do szkoły” wiem, że w życiu wszystko jest po coś. I choć często wydaje się to być chichot losu, to z czasem okazuje się, że nawet te trudne zdarzenia były wartościowe i niezwykle nas kształtujące. Pytanie tylko czy chcemy na wyzwania i problemy w ten sposób właśnie patrzeć.

Bo II tom książki jest historią opartą na faktach. Historią, która pokazuje co się dzieje wtedy, gdy nie słuchamy siebie, gdy pozwalamy, aby zostać w miejscu, które nam nie sprzyja, być wśród ludzi z którymi się dobrze nie czujemy. To historia o szkole, która może być zniekształcająca, zamiast kształcąca. I dla porównania kolejne rozdziały również oparte na faktach, pokazujące to, co się dzieje, gdy otworzymy się na zmiany. W naszym przypadku była to trudna zmiana szkoły w której obecnie uczy się nasza córeczka. Jest przecudna, pełna Aniołów, szanująca odmienności dzieci, pokazująca, że miłość, zrozumienie i chęci są motorem napędzającym lawinę szczęścia i radości.

Czasem wciąż w to wszystko nie mogę uwierzyć. Ale tak, to jest fakt. Takie cuda (choć początkowo bardzo trudne) wydarzyły się w moim życiu i za pomocą tych bajek chcę się nimi dzielić ze światem jak i z Tobą. II tom książeczki o Myszce w przedsprzedaży już 1 czerwca. Zapisz się tu, aby otrzymać powiadomienie na maila.

Wybierz książki dla siebie tutaj.

Justyna Krawczyk

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Shopping Cart
Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.