A co jeśli Wszechświat ma dla Ciebie inny plan?

stylistka warszawa

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Tę historię usłyszałam od Ani podczas naszych wspólnych zakupów. Umawiałyśmy się na nie kilka tygodni, bo Ania ze względu na problemy zdrowotne musiała najpierw o siebie zadbać. Co się jednak wydarzyło podczas tych kilku tygodni, jakie plany miała Ania, a jaki plan miał na nią Wszechświat wydaje się jakąś magią.

Czy Ty też tak masz, że denerwujesz się, gdy coś Ci nie wyjdzie? Wściekasz się bo zrobiłaś wszystko, aby zdążyć, zdobyć wymarzoną pracę, czy stawić się na konferencji na której miałaś przemawiać, ale z jakiegoś powodu nie mogłaś się tam zjawić, nie dałaś rady dotrzeć na czas, bądź nie dostałaś tej pracy?

Ja tak w życiu miałam często i zawsze wszelkie niepowodzenia przeżywałam. Patrząc wstecz, to zaczynam myśleć, że to wszystko miało głębszy sens i że Wszechświat po prostu szykował dla mnie coś znacznie lepszego.

Gdy straciłam pracę po urlopie macierzyńskim, to okazało się, że dało mi to kopniaka do działania i otworzyłam swoją firmę (więcej o tej historii znajdziesz w mojej książce „Jak jedna, mała zmiana może odmienić Twoje życie” >>>zamów tutaj).

Gdy się rozwodziłam, to nie sądziłam, że spotkam kogoś takiego jak mój obecny mąż.

Gdy mój lot opóźnił się o kilka godzin to nie sądziłam, że da mi to możliwość spotkania z kimś z kim szalenie trudno było mi się spotkać.

Ania, to młodziutka dziewczyna, która dostała voucher na wspólne zakupy ze mną od swojej mamy w prezencie. Gdy do mnie pierwszy raz pisała, to czułam, że dużo się dzieje. Dziś wiem, że szykowała się do szkoleń i egzaminów w wymarzonej dla niej pracy stewardesy. Potem nie mogłyśmy się spotkać, bo Ania miała poważne problemy ze zdrowiem, a gdy w końcu doszło do naszego spotkania to okazało się, że Wszechświat miał dla Ani inny plan.

Ze względu na chorobę, Ania musiała zrezygnować z pracy z Wizz-er o którą tak bardzo się starała. Z żalem, ale musiała zrezygnować, musiała zająć się swoim zdrowiem i nie była w stanie podjąć pracy, ani nie wiedziała kiedy będzie mogła wrócić do aktywności zawodowej. Gdy wyzdrowiała nagle okazało się, że dostała propozycję pracy o której marzyła, ale nie sądziła, że jest to w ogóle możliwe. Dostała propozycję pracy w jednej z najlepszych linii lotniczej na świecie Emirates i od czerwca przeprowadza się do Dubaju.

Gdy patrzyłam na tę młodą dziewczynę, to właśnie do takiego wniosku doszłam. Nic nie dzieje się bez przyczyny i Wszechświat nawet jeśli myślisz, że coś Ci odbiera, to nagle okazuje się, że daje Ci dużo więcej. Ważna jest umiejętność odpuszczenia, zobaczenia czy może jest coś, czego nie widzimy, zastanowienia się i skupienia na tym, co nadchodzi. Ale to nie wszystko… Patrząc na tę piękną, mądrą i niezwykle wrażliwą młodą kobietę, to pomyślałam, że to nagroda za jej serce, za jej wewnętrzne piękno, za robienie dobra. Jednym słowem – co dajesz, to wraca do Ciebie.

Justyna Krawczyk

Style Coach

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Shopping Cart
Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.