5 książek, które zmienią Twoje życie

osobista stylistka

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Zgłosiłam się do wyzwania. Trzy miesiące bez słodyczy i pieczywa. Mija właśnie trzeci tydzień i postanowiłam z rozpaczy zajadać się książkami. Kocham książki, choć muszę przyznać, że mam w sobie pewnego rodzaju niecierpliwość. Chciałabym wiedzieć wszystko na już, a najlepiej, aby autor książki podkreślał najważniejsze treści na których powinnam się skupić. Problem z tym, że on, czyli autor raczej nie wie, co jest dla mnie na dany moment ważne. Czytam więc jedną po drugiej, ale czasem zatrzymuję się na kilka dni i trawię to, co właśnie przeczytałam.

Nie wiem czy wiesz, że ja też postanowiłam zostać pisarką. Pierwszą książkę, którą wydałam “Jak Być Szczęśliwą Kobietą – 15 kroków” znajdziesz poniżej. Kolejną piszę i będzie ona o stylu i o życiu w zgodzie ze sobą. Kolejne tytuły czekają tylko, że doby mi brakuje. No nic. Wszystko w swoim czasie.

A teraz polecam Ci 5 książek jeśli jesteś osobą, która pragnie zmian na lepsze.

Numer 1, to książka “Bogaty Budda”. Bierz z życia to, co najlepsze.

Zakochałam się w tej książce. Bo nie jest książką jedynie o finansach i zarabianiu, a o prawach przyciągania i radości z zarabiania pieniędzy. Metafizyka dotąd była mi obca, ale gdy sama zaczęłam odpuszczać, gdy sama zaczęła wizualizować i słuchać siebie, to zobaczyłam, że to wszystko ma znaczenie. Czasem czytając książkę miałam wrażenie, że to takie nielogiczne. No bo przecież “ciężką pracą ludzie się bogacą” a tymczasem, gdy odpuściłam i zaczęłam bardziej cieszyć się samym procesem tworzenia bez nacisku i spięcia, to zaczęły dziać się cuda. Po prostu coś niesamowitego i w zasadzie bardzo logicznego.

Tę niesamowitą książkę możesz zamówić TUTAJ.

 

 

Numer 2, to książka “Sekret spełnionego życia”.

Nie wyobrażaj sobie, że Twoje marzenia się spełniają. Żyj po prostu tak, jakby były już faktem. I z euforią obserwuj, jak wyrasta wokół Ciebie rzeczywistość ze snu. Twoje bogactwo, Twoje świetne zdrowie, awans, sukces i wszelkie powodzenie – to autentycznie istnieje. Musisz tylko tchnąć ducha w myśl.

Taki opis widnieje przy tej książce i być może nie jestem gotowa jeszcze, aby w to wszystko uwierzyć ale jedno jest pewne. Książka napawa optymizmem i zmienia myślenie. Choćby z tego powodu warto ją przeczytać.

Jeśli jesteś gotowa na wielkie zmiany to zamów tę książkę  TUTAJ.

 

Numer 3, to książka mojego kochanego autora “Uwierz w siebie i działaj”.

Kocham książki o budowaniu swojej wysokiej oceny. Sama też stworzyłam kurs online “Uwierz w siebie, jesteś tego warta” bo myślę, że wiara we własne możliwości, wysoka samoocena i kochanie siebie, to podstawy na drodze do budowania szczęśliwego życia. Jeśli czujesz, że i Ty wątpisz w siebie, że nie jesteś skora do myślenia o sobie dobrze, to warto sięgnąć po jedną z najlepszych książek na rynku w tej tematyce.

Tę książkę możesz zamówić TUTAJ.

Numer 4, to książka mojego autorstwa “Jak Być Szczęśliwą Kobietą – 15 kroków”.

A skoro jesteśmy przy tym temacie, to proponuję Ci też moją książkę. Niewątpliwie jest to również pozycja, która dużo mówi o budowaniu wiary w siebie. Pewnie dlatego, że to jest to, czego całe życie mi brakowało. Przeszłam długą drogę, aby dziś być w tym miejscu w którym jestem i chętnie dzielę się swoją historią. Wierzę, że jeśli ja mogłam zmienić swoje życie, to Ty też możesz. Tego Ci Kochana życzę z całego serca.

Tę książkę możesz zamówić TUTAJ.

Numer 5, to książka wspaniałej autorki o tytule “Wielka Magia”.

Jeśli pragniesz zmienić swoje życie, napisać książkę, stworzyć dzieło sztuki, znaleźć nowe sposoby wykonywania pracy lub po prostu nasycić swoje codzienne życie pewną dozą pasji, to ta książka  otworzy przed Tobą cudowny świat twórczej ciekawości, mocy i radości. Nie ma na co czekać jeśli marzy Ci się życie po swojemu.

Tę książkę kupisz TUTAJ.

 

 

To tyle na dziś. Tak, tak, osobista stylistka też chce się rozwijać 😉

Uściski,

Justyna Krawczyk

Style Coach

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.