BlogOsobista Stylistka radzi

Walentynkowe stylizacje

Od 8 lutego 2018 brak komentarzy

Walentynki można obchodzić na wiele różnych sposobów. Warto się do tego przygotować choć odrobinę, bo to czas kiedy możemy spędzić miło razem czas. Jestem zdecydowaną zwolenniczką Walentynek i innych świąt, bo to kolejna okazja do tego, aby wspólnie wyjść, spotkać się z przyjaciółmi czy zaplanować wspólny wieczór.

Jesteśmy zapracowani i zmęczeni. Zdarza się, że zapominamy o sobie wzajemnie, więc uważam to za idealną okazję, aby zaplanować nawet cały dzień razem. Ja właśnie taki mam zamiar!

Jak zaplanować Walentynki?

Możemy spędzić je w domu, przy świecach, szykując lekką kolację. Możemy wtedy postawić na bardziej casualową stylizację, która w połączeniu ze szpilkami będzie wystarczająco szykowna. Możemy do niej dobrać jeansy, które w połączeniu z tak obłędną marynarką marki Nun.mi, stworzą ciekawą i piękna stylizację.

Marynarka oraz bluzka: Nun.mi
Zdjęcie: Ania Danielewska

Jeśli wolisz bardziej casualową stylizację na spotkanie w domowym zaciszu, to możesz postawić jedynie na bluzkę w połączeniu ze spodniami lub spódnicą. Jej wykończenie i szykowne, ozdobne mankiety sprawią, że całość będzie wyjątkowa. Taka stylizacja będzie idealna również na wyjście do kina czy kawiarni.

Bluzka: Nun.mi
Zdjęcie: Ania Danielewska

Jeśli planujecie szykowną restaurację, to warto ubrać się szykownie i z klasą. Możesz postawić na piękną sukienkę lub garnitur. Warto zainspirować się najnowszą kolekcją marki Pretty One, która ubiera kobiety z niezwykłą klasą i elegancją. Jej salony znajdziesz w całej Polsce i masz jeszcze chwilę czasu, aby podejść i wybrać coś wyjątkowego dla siebie.

Pretty One

Nie wiem czy wiesz ale na zdjęciu nie występują profesjonalne modelki. To “zwykłe” kobiety reprezentują tę fantastyczną markę. Prawda, że to niesamowity pomysł i że wyglądają wyjątkowo?

Pretty One

Jeśli wybieracie się na dyskotekę, to warto wybrać fajną i zwiewną sukienkę, która będzie się świetnie prezentować również w tańcu.  Ja wprost kocham projekty Kasi Miciak. Są takie dziewczęce i wygodne. Kocham je całym sercem i już nie mogę się doczekać wiosny, kiedy z szafy będę mogła wyjąć całą moją ukochaną, kolorową kolekcję tej uzdolnionej Projektantki.

Kasia Miciak Design

Mam nadzieję, że teraz wybór stylizacji walentynkowej będzie dużo łatwiejszy. Jako Style Coach, Osobista Stylistka, nie mogłam koło tego tematu przejść obojętnie. Uważam, że każda okazja, aby zadbać o siebie i poczuć się wyjątkowo jest idealna.

Korzystając z okazji życzę Wam wspaniałego, cudownego, wspólnego czasu razem.

Ściskam walentynkowo!

Justyna Krawczyk

Style Coach