Top 5 prezentów na Święta

Gift boxes with bow and snowflakes

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

To już ostatni moment na zakup prezentów. Jak zamówisz dziś, to po pierwsze jest szansa, że przed Świętami je otrzymasz a po drugie obejdzie się bez przedświątecznego szaleństwa i paniki. Ja wszystkie zamówienia mam już za sobą. Teraz tylko czekam na dostawę. Oby nie było świątecznej obsuwy.

Przedstawiam Ci moje pomysły na prezenty świąteczne:

Numer 1 to książki.

Nie mogło być inaczej. I choć statystyki pokazują, że czytamy coraz mniej, to ja wciąż wierzę w magię dobrej lektury. Osobiście uwielbiam książki rozwojowe. Takie, dzięki którym możemy lepiej poznać siebie, swoje dzieci i zmienić coś na lepsze. Poniżej przedstawiam kilka z nich, które uważam za godne polecenia:

1.Jesper Juul “Twoje kompetentne dziecko“. I choć jestem w trakcie czytania to już od pierwszych stron mogę powiedzieć, że jest to pozycja godna uwagi. Mojej na pewno. Jeśli uważasz, że dzisiejsze metody wychowawcze są bezsensowne i często się z nimi nie zgadzasz, to książka ta jest dla Ciebie. Osobiście uwielbiam wszelkie nurty, które pokazują jak mądrze kochać i wychowywać dzieci. Książka jest dostępna między innymi na Allegro.

twoej-kompetentne-dziecko

2. Malcolm Gladwell “Życie poza schematem“. To książka rewolucyjna. Moje myślenie wywróciła do góry nogami ale przyznam, że znalazłam w niej wiele odpowiedzi. Nie na pytanie – czy warto żyć poza schematem, bo akurat to doskonale wiem, ale na inne dużo ważniejsze pytanie – jak poza tym schematem sobie radzić i być szczęśliwym. Książka jest dostępna między innymi w księgarni internetowej Znak.

gladwell_pozaschematem_500pcx

3. Justyna Krawczyk “Jak Być Szczęśliwą Kobietą – 15 kroków” to książka mojego autorstwa. Jak pisze jedna z czytelniczek, to książka pełna pozytywnej energii i sposobów na to, jak odnaleźć siebie i być szczęśliwą kobietą. To nie kolejny poradnik a prawdziwa historia nie tylko moja, ale też innych kobiet, które odważyły się i zmieniły swój świat na lepszy. Książka jest do kupienia tutaj.

14797401_1798118237143480_1663088780_n

Numer 2 to ciekawe dodatki

Jak się wyróżniać w świecie przesytu, sieciówek i mnóstwa możliwości? Zawsze zachęcam do tego, aby stawiać na klasykę i elegancję. Zadbać za to o ciekawy dodatek, który będzie nas wyróżniał z tłumu. Może to być choćby piękny damski krawat autorstwa Ani Polońskiej. Każdy wykonany ręcznie przez tę uzdolnioną artystkę. Dodatki Tie Art można zamówić tutaj. Wpisując hasło – jbsk – otrzymasz rabat na zakupy!

tieart

Numer 3 to nieśmiertelna biżuteria

I tu jest ogromny wybór. Możesz postawić na coś modnego lub na coś oryginalnego i z wyjątkowym przesłaniem. Marka Fuerza proponuje zarówno jedno jak i drugie. Co wybierzesz zależy tylko od Ciebie. Biżuteria do kupienia tutaj. Wpisując hasło – jbsk – otrzymasz rabat na zakupy!

nowosc-choker-czarny-z-krysztalkiem

Numer 4 to szczypta kultury

Jeśli książki odchodzą do lamusa, to zastanawiam się czy jeszcze ktokolwiek chodzi do teatru. Ale może jednak z okazji Świąt, warto postawić na coś wyjątkowego. A dla mnie wyjątkowa jest Krystyna Janda w każdym wydaniu.

teaser

Numer 5 sprawia, że jestem głodna!

I taki prezent chciałabym dostać ja. Uwielbiam jeść i poznawać nowe smaki. A jak nowe smaki to tylko z mężem. I przy okazji trochę czasu tylko we dwoje.

Jeszcze nie byłam, jeszcze nie próbowałam ale czytając opinie w sieci, na pewno warto zaryzykować. Warsztaty kulinarne w skład bananów to coś, czego na pewno spróbuję!

kurs-gotowania

Pozdrawiam!

Justyna

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.