Oferta Świąteczna

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Jeśli szukacie oryginalnego prezentu pod choinkę i chcecie zrobić niespodziankę bliskiej osobie, proponuję elegancki voucher na indywidualną sesję fotograficzną, w studio lub plenerze.

Zakupiony voucher, obdarowana osoba może wykorzystać w dowolnym miejscu i terminie w ciągu 6 m-cy od daty zakupu, na terenie Warszawy i okolic. Szczegóły po ustaleniu z fotografem.

 

 

 

Do wyboru są trzy opcje:

Pakiet Lazurowy – sesja zdjęciowa, w studiu w Warszawie lub plenerze, dla obdarowanej osoby (4h), przekazanie minimum  40 wyretuszowanych zdjęć na DVD do samodzielnego wywołania.

Cena: 650pln

Pakiet Diamentowysesja zdjęciowa, w studiu w Warszawie lub plenerze, dla obdarowanej osoby (5h), wizaż i modelownie włosów, przekazanie minimum  60 wyretuszowanych zdjęć na DVD do samodzielnego wywołania.

Cena: 950 pln

Pakiet Błękitny – sesja zdjęciowa, w studiu w Warszawie lub plenerze, dla obdarowanej osoby (2h), przekazanie minimum  20 wyretuszowanych zdjęć na DVD do samodzielnego wywołania. Pakiet połączony z Metamorfozą Wizerunku JBSK.

Cena: 1050 pln (550 sesja zdjęciowa, 500 metamorfoza)

Zainteresowanych zakupem vouchera proszę o kontakt: info@paprochstudio.pl lub tel. 600 296 936

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.