Recepta na szczęście Justyny Krawczyk

recepta

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Nie ma jednej uniwersalnej recepty na szczęście. Problem jest w tym, że nie każdy o tym wie, nie każdy jest świadomy tego, że ma prawo żyć po swojemu i zdefiniować własne szczęście. Ja jestem już tego bardzo świadoma i na dzień dzisiejszy mogę stworzyć receptę na swoje własne szczęście. Tak, tak, doczekałam się! Oto ona!

  1. Żyć w zgodzie ze sobą – to dla mnie bardzo ważne. Aby decydować o tym, jak chcę żyć, co robić, kiedy i jak. Wolność jest dla mnie fundamentalna. Wolność wyboru zaczynająca się od tego, że ja chcę decydować o której zaczynam dzień pracy, skończywszy na tym, że ja chcę decydować o tym, gdzie będę mieszkać przyszłej zimy i jak długo. To przekłada się praktycznie na każdy obszar mojego życia. No cóż, mogę to ująć w trzech słowach. Chcę po prostu być KRÓLOWĄ SWOJEGO ŻYCIA 😉
  2. Aby być szczęśliwą muszę czuć równowagę i sama sobie ją zapewnić. Wiem co się dzieje, gdy zaczynam za dużo pracować, gdy nie ma mnie w domu w weekendy i zaczynam marzyć o tym, aby pobyć w domu, który tak bardzo kocham. Włącza mi się wtedy czerwona lampa na którą na szczęście mogę już zareagować i zaprowadzić porządek w moim życiu. Czasem zdarza mi się jeszcze zapominać, że to przecież ode mnie zależy.
  3. W moim przepisie na szczęście musi znaleźć się aktywność fizyczna i zdrowe, pyszne jedzenie. Zarówno bez sportu jak i kolorowych pysznych sałatek, po prostu nie mogę być sobą. Kocham sport i aktywność fizyczną. Uwielbiam być w formie i czuć energię i endorfiny szalejące w moim organiźmie. Podobnie jest z jedzeniem. Wolę nic nie zjeść niż zjeść byle co. Wolę chodzić niewyspana i wstać skoro świt, niż ominąć trening.
  4. Szczęście daje mi pomaganie innym. Wybrałam sobie zawód, który daje mi dużo satysfakcji. Robię to, co kocham i uszczęśliwiam inne kobiety. Nie tak wprost. Ja po prostu im w tym pomagam. Jako Style Coach potrafię zdziałać cuda zmieniając ich wygląd. A to już dużo, bo każda kobieta po takiej metamorfozie zaczyna bardziej wierzyć w siebie i nabiera ochoty i odwagi na większe zmiany, które są kluczowe w procesie poszukiwania tego, co nas uszczęśliwia.
  5. W moim życiu ogromnie ważne są relacje. Te z przyjaciółmi ale przede wszystkim te codzienne z moim mężem i córeczką. To oni są dla mnie najważniejsi. To oni tworzą fundament najważniejszy w moim życiu. I te relacje muszą być bliskie, ciepłe, pełne zrozumienia. Gdy ich nie ma, nie ma też całej reszty, cała recepta przestaje mieć znaczenie, nie działa. Tu wszystko się zaczyna i tu się kończy. To jest dla mnie najważniejsze. Dlatego wszystko co robię, uzależniam od nich. Od dwóch najważniejszych osób w moim życiu. Każdą decyzję weryfikuję, sprawdzam jak zadziała na nich. Jeśli źle to skreślam. Jeśli dobrze, wtedy mogę iść do przodu.

Justyna Krawczyk

recepta

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.