10 najlepszych filmów na Święta

stylistka warszawa

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Kevin sam w domu musi być, no nie ma innej możliwości. Ale dla mnie to idealny czas, aby wrócić do filmów związanych z tym, co robię. Czyli o tematyce modowej ale powiązanej z wartościami i głębszymi przemyśleniami. Takie filmy lubię najbardziej. Oto moja lista top 10, które warto obejrzeć w czasie przerwy świątecznej.

  1. Kevin sam w domu (1990) i Kevin sam w Nowym Jorku ( 1992)

Dla mnie to pozycja obowiązkowa bez której nie wyobrażam sobie Świąt.  Opowiada o przygodach młodego Kevina, pozostawionego w Święta w domu i w przypadku drugiej części w Nowym Jorku. Przezabawny, pełen ciepła film, który z przyjemnością obejrzę po raz setny!

2. Czas na miłość (About Time). Wielokrotnie wspominałam o tym filmie na  fanpage bo zrobił na mnie wielkie wrażenie. I choć tytuł ma jak pierwsza gorsza komedia romantyczna, to nie ma nic wspólnego z tanim wyciskaczem łez i zwraca uwagę na to, co w życiu najważniejsze.

3. Film Służące zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Dopiero oglądając go za drugim razem, zwróciłam uwagę na stroje. Treść była tak ważna i tak szalenie poruszająca, że nie byłam w stanie skupić się na niczym innym. I choć film osadzony jest w nieco odległych czasach, spokojnie można inspirować się także dziś. Ale nie tylko w kwestii mody ale też a może przede wszystkim w kwestii życiowych wartości.

4. Praktykant to film nie do końca o modzie. Jest w nim wiele ciekawych wątków. Ja przede wszystkim zapamiętałam niesamowite zaangażowanie i dbałość o biznes, które jak widać przynoszą zwrot z inwestycji. Każda Osobista Stylistka powinna obejrzeć również ten film. Bo bycie Stylistką to nie tylko moda, ubrania i piękny wygląd. To również prowadzenie swojej firmy, ciężka praca i odpowiedzialność.

5. To właśnie miłość czyli historia idealna na Święta bo jest o miłości i magii, która dzieje się właśnie w Święta. Piękny i romantyczny film, wspaniały na wspólny wieczór.

6. Holiday. Cameron Diaz i Kate Winslet zamieniają się na jakiś czas domami w okresie świątecznym. Każda z nich potrzebuje zmiany, więc okazuje się, że była to świetna decyzja. Bardzo lekki i przyjemny film.

7. Święta Last Minute to zabawna historia sympatycznego małżeństwa, które pierwszy raz w życiu postanawia uciec od świąt, na rejs po Karaibach. Życie ma dla nich jednak inny świąteczny scenariusz!

8. Jak ona to robi, czyli znów spotykamy się z naszą kochaną Sarah Jessica Parker, która tym razem biegając w szpilkach próbuje pogodzić pracę na etacie z obowiązkami domowymi. Różnie jej to wychodzi zresztą tak jak stylizacje i dbanie o siebie. Jednak wiele z zaprezentowanych propozycji broni się minimalizmem oraz klasą.

9. Opowieść wigilijna to chyba najbardziej znana historia świąteczna. Jeśli jeszcze nie widziałyście, to koniecznie obejrzyjcie przy okazji zbliżających się Świąt.

10. Family Man w którym Nicolas Cage gra rolę zagubionego mężczyzny, którego niespodziewanie życie na Wall Street zostało na chwilę zamienione na rodzinne życie na przedmieściach. Film daje dużo do myślenia i wskazuje na prawdziwe wartości w życiu.

Nie mogę się doczekać Świąt i tej wyjątkowej atmosfery. Wam również życzę, aby ten czas był wyjątkowy i piękny.

Pozdrawiam,

Justyna Krawczyk

Style Coach

Zapisz się do Newsletter'a

Bądź na bieżąco

Przeczytaj więcej

Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym).

POZNAJ KURS

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Przewiń do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.