BlogOsobista Stylistka radzi

Stylizując sylwetkę Zmysłowe Biodra

By 19 czerwca 2019 No Comments

W Polsce zdecydowanie jest ich najwięcej. Kobiet o szerszych biodrach, kobiecych kształtach. Często jednak jest to kłopotliwa sylwetka, kobiety jej nie doceniają, mówią, że mają za dużo tu i tam. Tymczasem ubranie takiej kobiety jest szalenie proste, bo wystarczy zaszaleć na górze sylwetki, aby szersze biodra przestały być tak widoczne i aby sylwetka zamieniła się w klepsydrę.

Łatwe również z tego powodu, że dla tej oto właśnie sylwetki jest najwięcej fasonów w sklepach. Wzorzystych koszul, bluzek typu nietoperz, żabotów, koronek, kolorowych nadruków na bluzkach, bluzach, kurtkach i innych okryciach. Wystarczy po nie sięgnąć i połączyć z łagodnym dołem, np. proste spodnie czy spódnica ołówkowa.

Wybierając torebkę, warto sięgnąć po tę na krótkich rączkach, która zatrzyma się na wysokości ramion. Ona również doda objętości w ramionach i zrównoważy biodra.

Biżuteria powinna być dopasowana do sylwetki i zaplanowana tak, aby korzystanie na nią wpływała. Idealne będą krótkie naszyjniki czy kolczyki. One również będą budowały objętość w górnej części stylizacji i zrównoważą szersze biodra.

Buty powinny być delikatne. Obcas masywniejszy proponowany jest od rozmiaru 42 ale wciąż z uwagą na to, aby nie przeciążyć nogi, a tym samym bioder.

Dla przypomnienia spójrz na wszystkie sylwetki a później na proponowane przeze mnie stylizacje.

SYLWETKI DUŻE

  1. Pierwsza stylizacja, to uwielbiana przeze mnie propozycja uczestniczek szkolenia dla stylistek. Spójrz na tę po prawej stronie. Wzorzysta koszula zapięta pod samą szyję, do tego kobaltowa marynarka, idealnie budują proporcje przy założeniu, że na dół założymy ołówkową spódnicę lub proste spodnie.

13424000_1036734859707715_4210211435728172054_n

2. Małgosię już widziałaś podczas mojej prezentacji. To idealny przykład tej sylwetki. Aby osiągnąć idealny efekt, postawiłyśmy na proste spodnie i na t-shirt z nadrukiem, który zrównoważył biodra.

malgosia

3. Zobacz jak jest prościutko i jak kobieco zarazem. Wszystko dzięki ołówkowej spódnicy i wzorzystej, kolorowej i zapiętej pod samą szyję koszuli. Takie zapięcie buduje objętość i równoważy szersze bioderka.

stylistka

4. Sukienka idealna? Proszę bardzo! Znajdziesz ich w sklepach mnóstwo! Tu panuje znów ta sama zasada. Dół musi być łagodny, a na górze szaleństwo.

stylistka

To jak? Poradzisz już sobie sama? Mam nadzieję, że tak!

Czas zacząć cieszyć się tą wspaniałą sylwetką. Pamiętaj o wyprostowanych plecach i uśmiechu na twarzy.

Pozdrawiam,

Justyna Krawczyk

Style Coach