Kasia – sympatyczna dwudziestosiedmioletnia kobieta, poszukująca własnego stylu. Na co dzień pracująca w banku, gdzie panują ostre zasady względem dress codu. Było to dla nas niebagatelne wyzwanie, ponieważ Kasia ubiera się całkiem dobrze, wybiera dobrej jakości ubrania, jest wymagająca, ale też i skryta.

Przyznała jednak, że czuje, że jej ubrania są nudne, że wygląda codziennie tak samo i że często nie wie co z czym połączyć.

Postawiłyśmy na kolory, dziewczęcy wdzięk i małe modyfikacje w ubiorze do pracy, zachowując wymagania dress code. Zależało nam również na tym, aby pokazać Kasi jak śliczną jest dziewczyną, a jej skromność dodaje wdzięku i subtelności.

Zmieniłyśmy zbyt duże marynarki na te, które przylegają do ciała, płaskie buty na koturny i wprowadziłyśmy do garderoby kolorowe sukienki. Włosy spięte do góry, uwidoczniły jej piękną twarz i duże oczy. Efekty tej zmiany możecie podziwiać sami!

Komentarz Kasi:

“mogę śmiało powiedzieć, że ta metamorfoza odmieniła moje życie. Stałam się bardziej pewna siebie, nie pamiętam już o kompleksach które mnie męczyły, jestem bardziej radosna i otwarta. Czuję się po prostu świetnie!
Justyna, dobrała mi świetne i modne ubrania w których czuję się atrakcyjnie!
Dziękuję i polecam wszystkim!”