Nazywam się Justyna Krawczyk. Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym). Jestem absolwentką prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, którą ukończyłam z wyróżnieniem, uzyskując międzynarodowy certyfikat stowarzyszenia IASC.

Jestem doradcą i trenerem w zakresie zmiany wizerunku zewnętrznego oraz przemiany wewnętrznej. Jestem autorką programu metamorfoz skierowanego do kobiet pragnących zmienić swoje życie.

Pomagam w odnalezieniu własnego stylu, podpowiadam jak uwierzyć w siebie oraz we własne możliwości. Jestem warszawską stylistką, coachem, wybawcą, doradcą, wspierającą przyjaciółką i ekspertką w jednym!

POZNAJ MÓJ ZESPÓŁ

Aneta Nowakowska

Certyfikowana Life Coach

Kobieta, którą każdy powinien spotkać na swojej drodze. Każdy kto jest otwarty na odkrywania własnego potencjału, tworzenia nowego i lepszego życia. Life Coach dla tych, którzy chcą nauczyć delektować się życiem, chcą dokonać zmian we własnym tempie. Talent Coach dla tych, którzy pragną korzystać ze swoich mocnych stron i chcą spełniać swoje marzenia. Oddany pedagog z wieloletnim stażem i doradca zawodowy. Założycielka Your Life Your Choice.

Kalina Kaczmarek

Style Doctor, osobista stylistka

Od kilku lat zawodowo zajmuje się kreowaniem wizerunku. Pomaga swoim klientom w zarządzaniu garderobą i pokazuje, jak stworzyć własny styl oparty na fasonach dopasowanych do każdego typu sylwetki. Uczestniczka szkoleń z zakresu analizy kolorystycznej w/g międzynarodowego systemu 12 typów urody w Make-up Instructors Academy. Kocha wzory i kolory, na co dzień to właśnie dzięki nim dokonuje spektakularnych metamorfoz w wyglądzie swoich klientów.

Magda Czarnecka

Charakteryzatorka

Absolwentka Studia Sztuki w Warszawie. Technik usług kosmetycznych. Współpracuje przy sesjach indywidualnych, ślubnych, modowych jak również przy sesjach komercyjnych, reklamach jako makijażysta i stylista fryzur. Z wielką pasją odkrywa piękno każdej z kobiet, pomaga podkreślić atuty urody i zamaskować wady. Celem prowadzonych szkoleń jest nauczenie wszystkich uczestniczek, jak wykonać pełny makijażu w 10 minut i wyglądać przy tym olśniewająco!

Katarzyna Deskur

Właścicielka salonu MamBra

Jedna z pierwszych profesjonalnych brafiterek w Polsce. Jako gość specjalny szkoleń dla stylistów, opowiada o tajnikach zawodu oraz podpowiada jak prawidłowo dobrać bieliznę do naszego rozmiaru. Prezentuje wszystkim uczestnikom kursu w jaki sposób prawidłowo dobrać bieliznę, aby podkreślała walory, pozytywnie wpływała na sylwetkę oraz stylizację i przede wszystkim na nasze zdrowie.

MEDIA O MNIE