Marzysz o zawodzie Osobistej Stylistki? Nie wiesz od czego zacząć? Szukasz najlepszego szkolenia?

Dobrze trafiłaś!

 

Szkolenie Zostań Osobistą Stylistką prowadzi Justyna Krawczyk, pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach. Słynie ze świetnych szkoleń i budowania fantastycznej atmosfery podczas warsztatów. Zdradza wszelkie tajemnice pracy stylistki. Mówi o plusach ale też o minusach tego zawodu. Uczy nie tylko analizy sylwetki czy analizy kolorystycznej ale też mówi o tym, jak zdobyć klientów, gdzie ich szukać i jak ich zatrzymać. Opowiada o błędach jakie popełniła sama prowadząc swój biznes.

Wszystko po to, abyś Ty ich nie musiała popełniać. To dwudniowe szkolenie jest czasem szalenie inspirującym, wartościowym i dającym nadzieję na spełnienie swoich marzeń i rozpoczęcie pracy o jakiej zawsze marzyłaś!

WYBIERZ PROGRAM ODPOWIEDNI DLA SIEBIE

POZIOM
PODSTAWOWY

POZIOM
ZAAWANSOWANY

OPINIE O PROGRAMIE

Rekomenduję wszystkim szkolenie „Zostań Osobistą Stylistką” które prowadzi Justyna. Jest ona prawdziwym wulkanem pozytywnej, udzielającej się energii i wiedzy. To najlepsze szkolenie w jakim brałam udział!

Teresa Ostrowska - PieńkowskaWarszawa

Dzięki Justynie zdobyłam wiedzę i doświadczenie. Justyna przekazała mi też wiele pozytywnej energii. Dzięki takim kobietom inne kobiety zaczynają wierzyć w siebie i spełniają swoje marzenia. Dziękuję!

Kinga PrzysiudaBerlin

Kurs "Zostań osobistą stylistką" wzbogacił mnie o szereg ważnych wskazówek w pracy nad wizerunkiem. Justyna uświadomiła mi przede wszystkim to, że zawsze należy pozostać sobą, bo tylko wtedy jesteśmy nie do podrobienia.

Ewa BrokSzczecin

Justyna jest mądrą, życzliwą, utalentowaną i dobrą osobą jest. Wspaniała dusza artysty i to nie w jednej dziedzinie, ale o tym możecie sie przekonać osobiście biorąc udział w szkoleniu Zostań Osobistą Stylistką!

Kinga SotkiewiczWarszawa