BlogOsobista Stylistka radzi

3 stylizacje idealne dla nowoczesnej kobiety biznesu

Od 15 listopada 2017 brak komentarzy

Podczas wrześniowej edycji szkolenia dla Osobistych Stylistek dużo się działo. Uczestniczki kursu miały za zadanie wystylizować profesjonalną modelkę, według konkretnych wytycznych. Pracowałyśmy w Showroomie marki Pretty One więc byłyśmy w najlepszym miejscu na mapie biznesowych marek.

Pierwsza stylizacja miała być biznesowa ale też piątkowa. Z odrobiną luzu na jaką może sobie pozwolić manager w korporacji o dość wymagającym dress codzie.

W takiej sytuacji świetnie sprawdził się doskonale uszyty garnitur w połączeniu z butami w stylu street style. Całość jednak była elegancka i bardzo kobieca.

Pretty One

Drugie zadanie polegało na tym, aby stworzyć propozycję na biznesową kolację w środku tygodnia. Zaproponowana sukienka w grochy jest szalenie kobieca, ale jej niebanalna długość sprawia, że wciąż jest klasycznie i biznesowo. W połączeniu z kamizelką i ciekawym paskiem robi się pięknie i z charakterem.

Pretty One

Ostatnie zadanie okazało się najtrudniejsze. Nasza kursantka, przyszła Osobista Stylistka, miała za zadanie stworzyć stylizację zgodną z bardzo formalnym dress codem. Musiała jednak wziąć pod uwagę fakt, że klientka chciała w tej stylizacji nadal czuć się sobą i pokazać swój charakter. Czy się udało? Same oceńcie.

Pretty One

Bycie Stylistką, Personal Shopper, osobą kreującą wizerunek, czasem nie jest łatwe. Bo trzeba wziąć pod uwagę wszystko. Porę roku, sylwetkę, wymagania dress code, kolory i najważniejsze – samopoczucie osoby, którą stylizujemy.  Ale jeśli się przyłożymy, poświęcimy wystarczająco dużo czasu, to naprawdę jest to możliwe i osiągalne.

Pozdrawiam,

Justyna

Style Coach