BlogPsychologicznie, kobieco

Warsztaty z Gwiazdą – relacja

Od 25 września 2017 brak komentarzy

W połowie września w deszczowe popołudnie w Studio Electrolux Taste Center w Warszawie, odbyły się kolejne z cyklu kobiece warsztaty z Gwiazdą organizowane przez portal Allaboutlife.pl

Było to bardzo ciekawe spotkanie dla wszystkich miłośniczek zdrowego żywienia ale też mody i jak się okazało kubańskiego szaleństwa w rytmie salsa.

Warsztaty prowadziła Kasia Błażejewska- Stuhr, a razem z Nią Karina Zuchora i Sylwia Chrzanowska- Olbryś. Osobiście zakochałam się w części gdzie serwowane były pyszne zielone napoje oraz pachnące pyszne sałatki.

  

Zdradzę Wam tylko, że do ich powstania inspirowały nas marki: Cenos i mix zbóż ekspandowanych, Krasnystaw czyli najlepsza śmietana i jogurty, Baziółka – pachnące zioła, aromatyczny ser Lazur, seria produktów Made in Coco (ekologiczna linia z kokosa – cukier, mąka, masło, olej i wiórki kokosowe), herbata Tetley oraz krystylicznie czysta woda z filtrów Aquaphor.

Największą przyjemność sprawił mi jednak taniec w ukochanych rytmach salsa z piękną, wysportowaną i szalenie optymistyczną Ewą Szabatin, która właśnie wystartowała z projektem FITFASHIONFREAK. Nielada niespodzianką był wykład marki kosmetycznej Vipera, która wprowadziła na rynek śliczne, naturalne i pięknie pakowane kosmetyki kolorowe dla dziewczynek.

Wśród uczestniczek były m.in: dziennikarka Beata Chmielowska-Olech, dziennikarka i blogerka Agnieszka Kałuża – Aga Pomaga, topmodelka Kamila Szczawińska, aktorka i blogerka Monika Mrozowska, redakcja Claudia, Portal Gwiazd, blogerki  Thirtyfashion, Ashplumplum, Olciiak, Must Have Fashion, Manufaktura Radości i Neonowa Strzała, New Style Academy oraz Magazyn Numer 1.

 

Dziękuję za zaproszenie i do zobaczenia!