BlogPsychologicznie, kobieco

Podaj dalej – czyli kobieta wspiera kobietę

Od 3 lipca 2017 brak komentarzy

Jakiś czas temu usłyszałam od pewnej kobiety niezwykły komplement. To było wielkie i piękne wydarzenie. Gala podczas której prezentowały się kobiety sukcesu, opowiadały swoje historie, dzieliły się swoją definicją sukcesu z innymi.

Jakie było moje zdziwienie, gdy nagle jedna z nich stanęła na scenie i wywołała mnie z widowni, chcąc podziękować za wsparcie. To była piękna i wzruszająca chwila, bo zdałam sobie sprawę z tego, że pięć lat temu, decydując się na firmę, która ma wspierać inne kobiety, podjęłam słuszną decyzję. Płynącą prosto z serca. Stąd kolejne pomysły, które przychodzą mi wciąż do głowy.

„Podaj dalej” – to mój kolejny krok w kierunku wspierania kobiet. Od dłuższego czasu możesz czytać recepty na szczęście innych kobiet na moim blogu. Możesz się od nich uczyć i brać dla siebie to, czego potrzebujesz.

Dziś rusza kolejna akcja. Jaka? Koniecznie przeczytaj poniżej!

„Podaj dalej” to projekt wspierający kobiety. To projekt, który mówi o tym, że jeśli chcemy zmieniać świat na lepszy, powinnyśmy zacząć od siebie.

Ponieważ jestem Style Coachem, stylizacja i motywacja to główne tematy, którymi na co dzień się zajmuję. Dlatego w tym projekcie główną rolę pełni ubranie. Jednak tylko z pozoru.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w akcji? Oto instrukcja:

1. Wybierz ze swojej szafy jedną rzecz. Taką w której nie chodzisz, kupiłaś ale nie wiedzieć czemu wisi w szafie i się kurzy. Jeśli takiej nie masz, może to być coś innego. Książka, filiżanka, cokolwiek innego.

2. Wybierz osobę, której może się Twój prezent spodobać, wyślij lub wręcz osobiście.

3. Powiedz jej o akcji i poproś, aby zrobiła to samo.

4. Dołącz jej instrukcję, którą znajdziesz w PDF-ie poniżej, albo poproś, aby weszła na stronę i wydrukowała dokument.

5. Opowiadaj o akcji gdzie tylko możesz! Udostępnij informację o akcji na swojej tablicy zachęcając do udziału.

Pamiętaj: nie chodzi o to, aby wybierać osobę potrzebującą. Chodzi o to, aby praktykować dawanie i dzielenie się z innymi, bez względu na to, kto to jest. Nie chodzi też o ubranie czy inną rzecz. Chodzi o gest, o postawę.

Chcesz zmieniać świat na lepszy? No to właśnie możesz!

PODAJ DALEJ

Uściski,

Justyna

kobieta

Autorką zdjęcia jest Ewa Rykowska.