BlogOsobista Stylistka radzi

Mniej znaczy więcej

Od 9 maja 2017 brak komentarzy

Wciąż to powtarzam swoim klientkom. Naprawdę nie chodzi o to, aby wydawać na ubrania fortunę i wciąż kupować coraz to nowsze propozycje, których nie brakuje w sklepach.

Moją koronną zasadą jest – stawiaj na jakość, nie na ilość. Często mniej, znaczy więcej. Moim zdaniem warto kupić kilka ubrań, ale dobrej jakości, która zawsze się obroni, która zawsze doda nam klasy.

Zakupy warto robić też z głową. To kolejna zasada. Polega ona na tym, aby zakupione ubrania łączyć ze sobą na przemiennie. Czyli kupiona tunika powinna pasować do większości spodni, które mamy w szafie a kardigan niemalże do wszystkich stylizacji.

Masz swój styl? To się go trzymaj! Często spotykam się z opiniami kobiet, które narzekają na to, że wyglądają wciąż tak samo. Osobiście jestem zdania, że jeśli już znalazłaś swój styl i czujesz się w nim dobrze, to nie kombinuj. W poszukiwaniu „czegoś nowego” sięgamy po propozycje, które nie są dla nas wskazane, kupujemy coś, co jest modne, inne, bo to, co mamy, już nam się znudziło. I jak to się kończy?

Często właśnie w ten sposób. Wydajemy pieniądze na rzeczy w których nie chodzimy, bo się dobrze w nich nie czujemy. Więc powtórzę. Jeśli znalazłaś swój styl, to się go trzymaj. Co z tego, że wciąż wyglądasz podobnie, przecież wyglądasz wspaniale!

Dziś na tapecie sukienka. Piękna, pełna klasy i wdzięku. Idealna będzie ze szpilkami, w połączeniu ze spodniami, jak również sprawdzi się na plaży. Istnieje taka? Oczywiście!

Oto moje propozycje:

  1. Z tą sukienką nic nie musisz robić. Ona już wszystko zrobiła za Ciebie. Załóż, dobierz do niej szpilki w neutralnym kolorze i fajną granatową torbę. Nie mam wątpliwości, że będziesz wyglądać wspaniale.

zestaw1

2. Moja kolejna propozycja dotyczy spodni. Luźny fason sukienki pozwala na połączenie ze spodniami. Mogą być białe, granatowe lub szare. Sprawdzą sie tu zarówno szpilki jak i płaskie, wygodne buty.

zestaw2

 

3. I na koniec dowód na to, że sukienka, którą założysz do biura, na wyjście do kina z przyjaciółką, idealnie sprawdzi się również na plaży!

DSC_1905

 

Pozdrawiam!

Justyna Krawczyk

Style Coach