BlogPsychologicznie, kobieco

Tak, Ty też możesz!

Od 1 stycznia 2017 brak komentarzy

Czy wiesz skąd pochodzi poniższe zdjęcie? Co ono w ma wspólnego z tytułem tego wpisu? Na pozór może Ci się to wydać banalne czy niezrozumiałe ale zapewniam Cię, że tak nie jest.

tak

Szukałam ostatnio miejsca na spotkanie motywacyjne dla kobiet z którego i Ty możesz skorzystać. Aneta, która ze mną współpracuje mówi o nim „spotkanie mocy”, choć jego oficjalna nazwa brzmi: Tak, Ty też możesz! Szukałam tak długo, aż znalazłam miejsce, które ma energię, wyjątkowy klimat i pyszne jedzenie. Bo to ma być wyjątkowe spotkanie! Po drodze widziałam kilka innych miejsc. Nie takich jak chciałam, ale pod wpływem zniecierpliwienia zaczęłam sama siebie na siłę przekonywać, że może to nie ważne, że już trudno i że może jakoś dam radę.

Jednak w porę przypomniałam sobie jak ważne jest życie w zgodzie ze sobą. Tak, tak, nawet w tym przypadku. Niby banalnym bo chodzi o miejsce w którym się „tylko” spotkamy. Okazuje się, że właśnie w ten sposób podejmujemy mnóstwo decyzji. Już lepszy taki mąż niż żaden….niech będzie taka praca, bo następna może być jeszcze gorsza… znasz to?

Chcę Ci powiedzieć, że możesz sięgać po to, o czym marzysz. Tak, Ty też możesz! Masz przecież jedno życie, prawda? Więc może warto wykorzystać je na maksa?

Nie będę Cię jednak namawiać i przekonywać na siłę. Ty tego musisz chcieć, Ty musisz to czuć. Nikt inny. Ja tylko mogę dać Ci siłę, nadzieję na to, że tak, Ty też możesz! Niczym się nie różnimy, jesteśmy wszystkie podobne do siebie. Jeśli potrzebujesz zarazić się energią i dowiedzieć się jak to robią inne kobiety, to zapraszam Cię na to wyjątkowe spotkanie.

Pamiętasz słowa Madonny, która w ostatnim swoim niezwykłym przemówieniu, powiedziała, że powinnyśmy otaczać się silnymi kobietami? Właśnie po to organizuję to spotkanie. Bo chcę dać Ci wsparcie, chcę dać Ci energię. Bo stoję murem za kobietami (co nie oznacza, że jestem przeciwna mężczyznom). Bo wiem z autopsji, że można wyjść z bylejakości i życia z dnia na dzień. Można zacząć żyć na maksa!

Opowiem Ci jak to się stało, że weszłam na odpowiednią drogę, odważyłam się i zaczęłam żyć życiem o jakim marzyłam. I choć jeszcze wiele przede mną to najważniejsze jest to, że weszłam na swoją drogę. O resztę jestem spokojna. Opowiem Ci co mi daje energię, co mną kieruje, gdy podejmuję decyzje o tym, co i jak chcę robić. I jak to sie dzieje, że nie odpuszczam.

14484743_1075719255810759_5167141870313055371_n

Co jeszcze dostaniesz podczas spotkania?

  • zaplanowałam zabawę, dzięki której każda z uczestniczek będzie mogła podzielić się swoją historią
  • otrzymasz materiały w których znajdziesz podpowiedzi jak stworzyć własny plan na wymarzone życie
  • poznasz inne wspaniałe kobiety, które tak jak Ty, pragną spełniać swoje marzenia!
  • podpowiem Ci co zrobić, aby być bardziej uważną i słuchać tego, co podpowiada Ci intuicja
  • wszystko to w przepięknym miejscu na Mokotowie w Warszawie, restauracji o nazwie GiGi
  • pyszne przekąski, napoje oraz lampkę Prosecco, bo już mamy co świętować!

Zależy mi na osobistym kontakcie z każdą z uczestniczek. Dlatego spotkanie jest kameralne i liczba miejsc jest ograniczona. Więc jeśli chcesz być z nami, ważne, abyś zarezerwowała sobie miejsce jeszcze dziś. Koniecznie zabierz ze sobą wizytówki. Jeśli ich nie masz może to być zwykła kartka papieru i kontakt do Ciebie. Wizytówki przydadzą się do wymiany kontaktów z innymi kobietami ale również do losowania nagród (kobiecych, motywujących i inspirujących) na koniec spotkania!

Koszt od osoby to 129pln. Bilet na wydarzenie możesz zakupić tutaj: Tak, Ty też możesz! Opłacenie udziału gwarantuje Ci rezerwację miejsca. Jeśli możesz oznacz swoje uczestnictwo również tutaj, w wydarzeniu na facebooku.

Spotkanie odbędzie się już 21 stycznia na dobry początek Nowego Roku! Roku, który może należeć do Ciebie jeśli tylko naprawdę chcesz.

Zastanawiasz się dlaczego myślę, że Ty też możesz? Odpowiedź jest banalna. Jeśli ja mogę to dlaczego Ty miałabyś nie móc? Tak wiem. Sytuacja każdej z nas jest inna. Nie chodzi o to, żebyś robiła to co ja, czy to co inne kobiety. Chodzi przede wszystkim o to, abyś uwierzyła! Zainspirowała się różnymi historiami i zaczęła tworzyć swoją własną. Taką, jaką chcesz!

Pozdrawiam!

Justyna

Style Coach