BlogOsobista Stylistka radzi

Dzięki fuksji przeżyję jesień

Od 21 września 2016 brak komentarzy

Zaczyna się czas, kiedy coraz bardziej mam ochotę na czarne, szaro bure ubrania. Ale wiem, że jeśli po nie sięgnę, to właśnie tak będzie wyglądał mój nastrój. To nie znaczy, że w ogóle ich nie będę nosić, tych szarych i czarnych. Chodzi o to, żeby pamiętać, że kolory sprawiają, że czujemy się lepiej, atrakcyjniej, energetyczniej. A to może się nam przydać w nadchodzących miesiącach.

Więc nawet jeśli najłatwiej sięgamy po ciemne kolory jesienią czy zimą, to warto pamiętać o tym, aby mieć w szafie, kilka takich dodatków czy ubrań, które sprawią, że nie staniemy się niewidzialni.

Chociażby tę narzutkę od Nun.mi, którą pokochałam właśnie za kolor. Podczas niedzielnego szkolenia z Kamilą Rowińską, jeszcze dobrze nie zdążyłam wejść na salę, a dziewczyny po drodze pytały mnie o nią. Gdzie kupiłam i że ten kolor jest absolutnie wyjątkowy. Jest i wiem, że tej jesieni, będzie dodawał mi energii.

Pamiętaj, że marka Nun.mi jest na liście moich ulubionych butików. Jeśli zdecydujesz się na zakupy, nie zapomnij o haśle rabatowym – jbsk – dzięki któremu, otrzymasz 10% rabatu.

Zdjęcia zrobiła utalentowana i wspaniała dziewczyna – Anna Danielewska. Pozdrawiam Justynę, projektantkę, która zadbała o mój nastrój i piękny wygląd tej jesieni oraz Anię, w której obiektywie czułam się rewelacyjnie.

Jeśli masz ochotę na wspólne zakupy ze mną to zapraszam. Sprawię, że Twoja szafa nie będzie szara i nijaka a piękna i wyjątkowa. Jestem osobistą stylistką ale też coachem. Gwarantuję piękny efekt na zewnątrz ale też wewnątrz!

Justyna

Style Coach

unnamed-5

unnamed-1

unnamed-4

unnamed-11

unnamed-13