BlogPsychologicznie, kobieco

Kurs online „Uwierz w siebie. Jesteś tego warta”

Od 13 września 2016 brak komentarzy

zdjecie-do-kursu
Mój pierwszy, 10 dniowy kurs online „Uwierz w siebie. Jesteś tego warta” jest już gotowy. Przechodzi teraz korektę stylistyczną ale równolegle jest testowany pod względem merytorycznym. Myślę, że jest świetny ale co ważniejsze, osoby, które go testują też tak myślą.

Dlaczego właśnie startuję z takim kursem?

Dlatego, że pewność siebie uważam za podstawę do tego, aby być szczęśliwą kobietą. To od pewności siebie i wiary we własne możliwości wszystko się zaczyna. Wiem co mówię bo niegdyś byłam zakompleksioną, niepewną dziewczyną, która przemykała się przez życie, zawsze czując się gorsza i nic nie warta. Z takim przekonaniem popełniałam mnóstwo błędów, wiązałam się z niewłaściwymi partnerami i otaczałam się toksycznymi ludźmi.

Nie myślałam kim chcę być i co chcę w życiu robić. Z taką samooceną nie było miejsca na takie pytania. Brałam od życia wszystko to, co mi dawało. W tym również przypadkową pracę w nudnej logistyce czy jeszcze nudniejszej administracji. Nie kierowałam swoim życiem. To życie kierowało mną. Tak jak i ludzie, którzy uważali, że wiedzą lepiej i znają mnie na tyle, aby o mnie decydować.

Jak to się wszystko zmieniło?

Otóż samo nic się nie zmieniło. Pewnego dnia zdałam sobie sprawę z tego jak żyję. Miałam dosyć i zapragnęłam zmian. Wymagało to odwagi i determinacji. Zapisałam się na coaching i wzięłam się za swoje życie. Pożegnałam się z toksycznymi ludźmi, odeszłam od męża, który nie był właściwą osobą dla mnie a na koniec stworzyłam swoją firmę. Tych zmian dokonywałam sukcesywnie ale każdy najmniejszy krok sprawiał, że zaczynałam wierzyć, że to się da zrobić i stawiałam kolejne kroki. Większe i odważniejsze. Kroki, które mnie zaprowadziły tu, gdzie jestem.

Gdzie dziś jestem?

Jestem po drugiej stronie życia. Życia pełnego możliwości, radości i spokoju. Takiego wewnętrznego przekonania, że jest dobrze i że może być tylko lepiej. Z pełną wiarą w siebie idę do przodu i piszę scenariusz swojego życia. Decyduję o tym, jak chcę żyć, kim chcę być. Czuję się fantastycznie i wiem, że jestem w stanie osiągnąć wszystko, co tylko zapragnę. Nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko jest kwestią pracy i czasu.

Dlaczego online?

Za moją firmą stoi misja. Wierzę, że nie powinniśmy być jedynie obserwatorami a kreatorami własnego życia. Pomagam kobietom uwierzyć w siebie i zacząć żyć życiem, na jakie zasługują. Przeprowadziłam setki spotkań coachingowych i mam namacalne dowody na to, że zmiana jest możliwa jeśli tylko chcemy. Przez te zmianę przeszłam ja i niezliczona ilość moich klientek.

Ale ja chcę więcej. Chcę docierać do kobiet nie tylko w Warszawie ale w całej Polsce. Takie możliwości daje mi kurs online. Zdaję sobie sprawę również z tego, że nie każdy może sobie pozwolić na coaching indywidualny.  Ze względów finansowych ale też z powodu ograniczeń czasowych. Są też takie kobiety, które krępują się otworzyć przed obcą osobą. Dlatego stworzyłam kurs, który rozwiązuje powyższe ograniczenia.

  • Kurs online będzie kosztował mniej niż jedna sesja coachingowa. W przedsprzedaży jego cena wyniesie jedyne 99pln. Po to, aby jak najwięcej kobiet mogło z niego skorzystać i żebyśmy wspólnie zmieniały świat na lepsze.
  • Kurs będzie trwał 10 dni ale każda z uczestniczek będzie mogła dostosować go do własnego tempa i obowiązków.
  • Kurs ten nie będzie wymagał patrzenia sobie w oczy. Kurs będzie jedynie wymagał szczerości wobec siebie i starannego wykonywania ćwiczeń.

Ten kurs to trampolina na której możesz się odbić w dowolnym i wymarzonym kierunku. To podstawa od której powinnaś zacząć, aby wreszcie uwierzyć w to, że jesteś wyjątkową kobietą.

Kiedy rusza sprzedaż?

Mam nadzieję, że już za chwilę. Planowany start kursu to początek października. Jeśli jesteś zainteresowana to obserwuj mój fanpage i zapisz się do newsletter-a, który znajdziesz na samym dole na mojej stronie głównej www.jakbycszczesliwakobieta.pl aby nie przegapić tej okazji.

Pozdrawiam i do usłyszenia wkrótce!

Justyna

Style Caoch